Email

Doučovanie na Testovanie 9 a prijímačky

Doučovanie na Testovanie 9 a prijímačky
doucovanie-na-prijimacky-P31
ucebna_Petrzalka3
kurz_Test9_skup
Freedu_recepcia_Dubravka2
freedu_ucebna
previous arrow
next arrow
doucovanie-na-prijimacky-P31
ucebna_Petrzalka3
kurz_Test9_skup
Freedu_recepcia_Dubravka2
freedu_ucebna
previous arrow
next arrow

Doučovanie na Testovanie 9 a prijímačky organizujeme už vyše 17 rokov. Deti z našich kurzov dosahujú nadpriemerné výsledky v Testovaní 9 a všetci sa dostanú na školu, ktorú si vybrali. Vysokú úspešnosť sme si udržali aj v minulom školskom roku 21/22. Konkrétne hodnotenia rodičov si prečítajte nižšie.

Organizujeme kurzy matematiky a slovenčiny, ktoré prebiehajú v časových kombináciách:

2x týždenne – pondelok a streda, alebo utorok a štvrtok
1x týždenne – piatky, alebo soboty (týždňové striedanie predmetov - prvé stretnutie sú 2 hodiny matematiky, ďalší piatok/sobotu sú 2 hodinny slovenčiny, atď.).

Väčšina rodičov a detí má záujem o kurz z oboch predmetov. Ak máte záujem o kurz iba z jedného predmetu, takéto kurzy otvárame ONLINE 1 x týždenne v časoch 18:00 – 20:00. Konkrétne dni nájdete v prihláške pre ONLINE kurz.

Ukážkové testy

Testy sme pripravili pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať na akej úrovni sú aktuálne so svojimi vedomosťami.

 

Stredný kurz

240 € / 24 hodín / 1 predmet

Začiatok: JANUÁR 2023
Koniec: pred prijímačkami
Trvanie: 4 mesiace
Cena na hodinu: 10 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy z Testovania 9 a z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 2x
4. priebežné slovné hodnotenia
5. + neobmedzený prístup na www.examino.sk
6. + prejdenie učív po tematických celkoch

* prihlášku pre kurzy 1x týždenne so začiatkom v JANUÁRI 2023 nájdete v ružovom okne "malý kurz".
Termíny a pobočky

Malý kurz

132 € / 12 hodín / 1 predmet

Začiatok: JANUÁR / MAREC 2023
Koniec: pred prijímačkami
Trvanie: 1,5 mesiaca
Cena na hodinu: 11 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy z Testovania 9 a z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 1x
4. priebežné slovné hodnotenia

Termíny a pobočky

Intenzívny kurz 
počas jarných prázdnin

165 € / 15 hodín / oba predmety MT a SJ

Termín: 20.2. - 24.2. 2023
Dni: pondelok - piatok 
Čas: každý deň 10:00 - 13:00 (3x 60 min.)
Trvanie: 1 týždeň

1. naše špeciálne, prepracované osnovy pre deviatakov a deviatačky
2. testy z Testovania 9 z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek priamo od tvorcov prijímačiek
4. slovné hodnotenie

Termíny a pobočky

Rozmýšlate kam na strednú školu? Pozrite si príručku škôl v Bratislavskom kraji. Odporúčame aj užitočnú aplikáciu na stiahnutie do mobilu Stredna, kde nájdete šikovné info o všetkých stredných školách na Slovensku.

Referencie od rodičov

Pani Michaela (mama Natálie):
"Natálku prijali na všetky stredne školy, na ktoré si zaslala prihlášku. Nakoniec sa rozhodla pre matematickú triedu na gymnáziu na Grosslingovej ulici v Bratislave, kde skončila tretia. S priebehom kurzu sme boli spokojní, bolo to prijemne nenásilne zopakovanie si učiva, ktoré najmä pomohlo pri testovaní Monitor 9, kde Natálka dosiahla 100 % zo slovenského jazyka aj matematiky."

Pani Lucia (mama Alexandra):
"Alexandra je prijata na Obchodnu akademiu, Racianska ul, BA. Pohovory spravila velmi dobre – matematiku na 90% a slovencinu na 80%. Cize za nas opakovane len pozitivne hodnotenie na Vasu pracu. Dcera na vyucovanie chodila velmi rada a to je tiez dolezite, kedze kurz trval naozaj dlho a bol intenzivny. Nemuseli sme ju nutit, nehadali sme sa kvoli freedu .
Dakujem Vam za pomoc pri priprave na pohovory, Vasu pracu hodnotim ako komplexne dobre pripravenu, aj lektorske obsadenie, aj obsah uciva, testy a domace ulohy s rieseniami su super pre kontrolu (opakovane sme sa k nim doma vo dinalnej priprave vracali), prostredie vyborne. Urcite Vas budem odporucat aj inym rodicom."

Pani Mária (mama Agátky):
"Agátke sa podarilo napísať monitor nad 90% (MAT = 96,7% a SJL = 100%), a tak sa dostala na svoju preferovanú školu: Gymnázium Matky Alexie v Bratislave.
Kurz veľmi dopomohol k pokoju (bolo pre nás pohodlnejšie (jednoduchšie), že ste prípravu viedli Vy – systematicky, pravidelne). Ja môžem povedať, že som ju nemusela nútiť (pripomínať jej), že má “hodinu”, to znamená, že sa s lektormi cítila dobre a motivovane. Myslím, že sa aj ozvala konkrétnym vyučujúcim, ako dopadla. 🙂 Ďakujeme, Vaša práca má zmysel." 

Pani Anna (mama Martina):
„Myslím, že toto covidové obdobie bolo náročné a hektické pre žiakov aj všetkých zúčastnených. Vaša príprava Martinovi veľmi pomohla. Okrem doplnenia chýbajúcich vedomostí, príp. ich osvieženia, mu tento kurz dodal pocit sebavedomia a istoty, čo bolo veľké plus. Pôvodne sme chceli, aby chodil na doučovanie prezenčne, ale situácia sa vyvinula inak. Doučovaniu online však naše očakávania splnilo. Ďakujeme.“ 

Pani Katarína (mama Danielky):
„Boli sme veľmi spokojní s priebehom kurzu. Osobnú účasť v tomto “koronačase” nahradili on-line hodiny, čo bolo výborné, plynulé a bezchybné. Príprava je základom úspešného zvládnutia a tej sa našej dcére z vašej strany dostalo na viac ako 100%. Úprimná vďaka patrí lektorkám za osobný prístup. Naša Daniela spravila prijímacie testy na všetkých školy kam sa prihlásila.“

Pani Alexandra (mama Lenky):
"Lenka bola prijatá na na všetky štyri školy, na ktoré si dala prihlášku. To že sme aj druhý rok, po neúspešnom prvom snažení dostať sa na bilingválne štúdium z ôsmeho ročníka, vybrali znovu Vašu školu, hovorí o spokojnosti. Lenka chodila veľmi rada na prípravný kurz z matematiky aj zo slovenčiny. Výrazne jej stúplo sebavedomie, čo sa týka týchto predmetov, objasnili sa jej veci, ktoré neboli jasné počas vyučovania. Začala si viac veriť v matematike aj v slovenčine. Čo sa odzrkadlilo aj vo výborných známkach v poslednom ročníku ZŠ. Systém jej vyhovoval, s lektormi bola spokojná, dokonca dobrovoľne doma opakovala preberané učivo, nakoľko mala dojem, že je pre ňu skutočne prínosom. Ďakujeme za dobre zorganizované kurzy a ja ako rodič veľmi pekne ďakujem za skvelú komunikáciu s Vami či už pri koordinácii kurzu alebo zasielaní materiálov, keď Lenka nemohla na vyučovanie."

Pani Terézia (mama Gregora):
"Gregor napísal monitor MAT=97% SJ=80%. Dostal sa bilingvalne gymnaziu na Saru (TJ) aj Bilikovu (NJ), nakoniec si vybral Bilikovu. Tak vam moze pristi pozdravit 🙂 Na Saru skoncil 37. Na Bilikovej skoncil na 28. mieste.
Maximalne som spokojna s vasimi kurzami. S organizatormi, s lektormi. Urcite vas odporucim znamym, kolegom. Naozaj vas musim stale chvalit. Mate to velmi pekne prepracovane, nacasovanie komunikacie, radost s vami spolupracovat. Mate velmi dobru komunikaciu. Ste velmi ochotni, ustretovi, hladate riesenie. Velmi pekne dakujeme."

Pani Barbora (mama Kristíny):
"V monitore dosiahla v Matematike 90 percent, a v Slovenskom jazyku tiež 90 percent. Pred monitorom robila prijímačky na bilingválne gymnázium na Tilgnerovej ulici, kde bola prijatá. Potom prišli výsledky z monitora, teda bola prijatá bez prijímačiek aj na gymnázium všeobecné Metodovu, aj na OA Račianska. Čo sa týka práce Vášho vzdelávacieho centra, môžem zodpovedne potvrdiť, že bez Vás by to bolo omnoho ťažšie. Matematika Kristínke neuveriteľne dodala istoty, pomohlo jej to aj na bežnom vyučovaní v škole, a otázky na Monitore ju nezaskočili, mala istotuPán učiteľ na Matematike bol veľmi ochotný, veľmi ho to bavilo a Kristínka mala veľmi dobrú spätnú väzbu a nikdy neprišla znechutená že nerozumie. Bola iba znechutená že je toho tak veľa ) Váš kurz má dobrú organizáciu, máte vychytané nedostatky, práca tam odsýpa a ste naozaj schopní za krátku dobu zvýšiť množstvo vedomostí, ktoré deti musia dostať do hlavy, resp. zopakovať si čo si už aj nepamätajú. Kika vedela o čo jej ide, pán lektor z Matematiky ju v tom veľmi podporil za čo som mu veľmi vďačná.
Neľutujeme, ďakujeme Vám, v budúcnosti ak to bude potrebné, rozhodne zvolíme Vás, ste profesionáli na svojom mieste a robíte si svoju prácu kvalitne so zaujatím a nadšením."

Pani Zuzana (mama Zuzky):
"Rada by som sa touto cestou podakovala za hodiny individualne venovane dcere Zuzke. S manzelom sme doslova s uzasom pozorovali ako sa Zuzka posuva a dobieha jednotlive ucivo. Nielen ze sa jej zlepsili vysledky v skole, ale aj monitor T9 napisala vyborne. Zlepsenie z 56% (test Comparo) na 85% je skvely vysledok 🙂 Dakujem lektorkam Bei a Miske za trpezlivost, priatelsky pristup a odovzdane vedomosti. Zuzka si ich velmi oblubila a na hodiny sa vzdy tesila. Celkovo jej to dodalo sebaistotu a zobralo stres.
Este by som sa rada pochvalila 🙂 Zuzku prijali na obe skoly, takze este raz dakujem 🙂 velmi sa tomu tesime. Vzdelavacie centrum Freedu vsetkym odporucam. Prajem vela spokojnych klientov."

Pani Bibiana (mama Chiary):
"Chiarka zvládla slovenský jazyk na 98 % a matematiku na 70 %, takže prijímačky musela robiť, tie dopadli veľmi dobre. Prijali ju na obe gymnáziá, na ktoré sa hlásila, teda aj Bilíkovú aj L. Sáru. Na Bilíkovej dopadla veľmi dobre, bola 8 prijatá, na Sáru tiež to bolo dobre, bola 32, vybrala si L. Sáru. S doučovaním sme boli veľmi spokojní. Chiarka chodila veľmi rada, a všetci, ktorí ju mali boli svedomití, ochotní vždy všetko vysvetliť, hodnotím ich prácu na výbornú."

Pani Jana (mama Dominiky): 
"Dominika dosiahla na monitore aj na prijímačkách veľmi dobré výsledky: monitor zo SJL- 95,8 % a MAT- 85 %. Taktiež robila prijímačky na dve štátne gymnáziá a na oboch bola umiestnená v prvej štvrtine uchádzačov, takže sme radi, že sa to podarilo a verím, že aj vďaka Vám. Uvítala som práve ten prázdninový kurz, lebo sa mi podarilo vďaka nemu udržať ju v rytme, inak by sa jej asi nechcelo veľmi učiť a toto ju prinútilo učiť sa a dokonca ju to aj bavilo. Takže z našej strany spokojnosť a v prípade potreby sa na Vás určite obrátime."