Email

Doučovanie na Testovanie 9 a prijímačky

Doučovanie na Testovanie 9 a prijímačky
doucovanie-na-prijimacky-P31
ucebna_Petrzalka3
kurz_Test9_skup
Freedu_recepcia_Dubravka2
freedu_ucebna
previous arrow
next arrow
doucovanie-na-prijimacky-P31
ucebna_Petrzalka3
kurz_Test9_skup
Freedu_recepcia_Dubravka2
freedu_ucebna
previous arrow
next arrow

Ak hľadáte kvalitné doučovanie na Testovanie 9 a prijímačky, ste na správnom mieste. V našich kurzoch sa deti naučia všetko, čo potrebujú vedieť na úspešné zvládnutie testov z matematiky, slovenčiny a cudzieho jazyka. Naše skúsené lektorky a lektori vedia motivovať a povzbudzovať deti, aby sa učili s radosťou a záujmom. Doučovanie na Testovanie 9 a prijímačky organizujeme už vyše 18 rokov. Deti z našich kurzov dosahujú nadpriemerné výsledky v Testovaní 9 a všetci sa dostanú na školu, ktorú si vybrali. 
Konkrétne hodnotenia rodičov si prečítajte nižšie.

Organizujeme kurzy matematiky a slovenčiny, ktoré prebiehajú v časových kombináciách:

2x týždenne – pondelok a streda, alebo utorok a štvrtok
1x týždenne – piatky, alebo soboty (týždňové striedanie predmetov - prvé stretnutie sú 2 hodiny matematiky, ďalší piatok/sobotu sú 2 hodinny slovenčiny, atď.).

S prípravou na prijímačky vám pomôže aj nová vzdelávacia aplikácia EXAMINO, ktorá vznikla spojením Freedu a EXAM Testing (tvorci prijímacích pohovorov). Super apka Examino je plná testov, cvičných otázok a učív z predmetov matematika, slovenčina aj VŠP a VJS. Vďaka Examino si môžu žiaci a žiačky precvičovať svoje vedomosti vlastným tempom. Vyskúšajte EXAMINO!

Ukážkové testy

Testy sme pripravili pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať na akej úrovni sú aktuálne so svojimi vedomosťami.

 

Veľký kurz (nový šk. rok 24/25)
384 € | 48 hodín | 1 predmet

Začiatok: OKTÓBER 2024
Intenzita: 2x týždenne / 2 hod.
Dni: pondelok a streda, alebo utorok a štvrtok
Trvanie: 7 mesiacov

Cena na hodinu: 8 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy z Testovania 9 a z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 3x
4. priebežné slovné hodnotenia
5. + neobmedzený prístup na www.examino.sk
6. + podrobné prebratie učív v tematických celkoch
7. + individuálna pomoc s príkladmi a cvičeniami
8. + preopakovanie učív
 
  
Termíny pre pobočky a online

Stredný kurz (nový šk. rok 24/25)
240 € | 24 hodín | 1 predmet

Začiatok: OKTÓBER 2024
Intenzita: 1x týždenne / 2 hod.
Dni: piatok, alebo sobota
Trvanie: 7 mesiacov

Cena na hodinu: 10 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy z Testovania 9 a z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 2x
4. priebežné slovné hodnotenia
5. neobmedzený prístup na www.examino.sk
6. prejdenie učív po tematických celkoch

Termíny pre pobočky a online

Rozmýšľate kam na strednú školu? Pozrite si príručku škôl v Bratislavskom kraji. Odporúčame aj užitočnú aplikáciu na stiahnutie do mobilu Stredna, kde nájdete šikovné info o všetkých stredných školách na Slovensku.

Referencie od rodičov a detí

Pani Jana (mama Dominiky): 
"Dominika dosiahla na monitore aj na prijímačkách veľmi dobré výsledky: monitor zo SJL- 95,8 % a MAT- 85 %. Taktiež robila prijímačky na dve štátne gymnáziá a na oboch bola umiestnená v prvej štvrtine uchádzačov, takže sme radi, že sa to podarilo a verím, že aj vďaka Vám. Uvítala som práve ten prázdninový kurz, lebo sa mi podarilo vďaka nemu udržať ju v rytme, inak by sa jej asi nechcelo veľmi učiť a toto ju prinútilo učiť sa a dokonca ju to aj bavilo. Takže z našej strany spokojnosť a v prípade potreby sa na Vás určite obrátime."

Barbora, deviatačka:
Nečakala som ,že toľko sa naučím online. Aj v škole sme písali test a veľa vecí mi od Vás pomohlo vďaka úžasnému vysvetleniu. Veľmi mi pomohlo písanie testov z  EXAM, vďaka nim som zistila čo sa ešte musím sa doučiť. Matiku som nemala rada na začiatku školského roka, ale teraz ma to baví a robím úlohy s radosťou. 

Pani Bibiana (mama Chiary):
"Chiarka zvládla slovenský jazyk na 98 % a matematiku na 70 %, takže prijímačky musela robiť, tie dopadli veľmi dobre. Prijali ju na obe gymnáziá, na ktoré sa hlásila, teda aj Bilíkovú aj L. Sáru. Na Bilíkovej dopadla veľmi dobre, bola 8 prijatá, na Sáru tiež to bolo dobre, bola 32, vybrala si L. Sáru. S doučovaním sme boli veľmi spokojní. Chiarka chodila veľmi rada, a všetci, ktorí ju mali boli svedomití, ochotní vždy všetko vysvetliť, hodnotím ich prácu na výbornú."

Laura, deviatačka:
Páčilo sa mi, že sme si testy najskôr vypracovali a potom si ich prechádzali spolu a keď niekto niečo nevedel, tak sme sa tomu mohli venovať a vysvetliť si to. Ďakujem, za pomoc a vysvetlenie vecí, ktoré som nevedela, a že keď poviem zlú odpoveď nič sa nedeje.

Pani Terézia (mama Gregora):
"Gregor napísal monitor MAT=97% SJ=80%. Dostal sa bilingvalne gymnaziu na Saru (TJ) aj Bilikovu (NJ), nakoniec si vybral Bilikovu. Tak vam moze pristi pozdravit 🙂 Na Saru skoncil 37. Na Bilikovej skoncil na 28. mieste.
Maximalne som spokojna s vasimi kurzami. S organizatormi, s lektormi. Urcite vas odporucim znamym, kolegom. Naozaj vas musim stale chvalit. Mate to velmi pekne prepracovane, nacasovanie komunikacie, radost s vami spolupracovat. Mate velmi dobru komunikaciu. Ste velmi ochotni, ustretovi, hladate riesenie. Velmi pekne dakujeme."

Michal, deviatak:
Hodiny boli super, výborne vysvetlené. Nikde som nevidel chyby, vysvetlenia boli "po lopate" (čo je pre mňa super) a vo všeobecnosti sa cítim pripravenejší na príjmačky. Veľmi si mi pomohla príprava na matematiku. Výsledky z T9 asi hovoria sami za seba, keď poviem, že matematika bola lepšia ako slovenčina. Som veľmi spokojný.

 Pani Anna (mama Martina):
„Myslím, že toto covidové obdobie bolo náročné a hektické pre žiakov aj všetkých zúčastnených. Vaša príprava Martinovi veľmi pomohla. Okrem doplnenia chýbajúcich vedomostí, príp. ich osvieženia, mu tento kurz dodal pocit sebavedomia a istoty, čo bolo veľké plus. Pôvodne sme chceli, aby chodil na doučovanie prezenčne, ale situácia sa vyvinula inak. Doučovaniu online však naše očakávania splnilo. Ďakujeme.“ 

Emma, deviatačka:
Páčilo sa mi, že sme mali vždy dostupné materiály a hodiny sa vždy nahrávali, takže som sa k tomu vedela spätne dostať. Pani učiteľka bola veľmi milá a ochotná vždy vysvetliť čo nebolo jasné.

Lukáš, deviatak:
Aj napriek tomu, že sa nám nie vždy chcelo bolo doučovanie veľmi dôležité a som zaňho vďačný. :) Stručnosť, praktickosť, bezproblémové napájanie, ľahké vysvetlenie učiva. Všetko bolo tip top.

Pani Michaela (mama Natálie):
"Natálku prijali na všetky stredne školy, na ktoré si zaslala prihlášku. Nakoniec sa rozhodla pre matematickú triedu na gymnáziu na Grosslingovej ulici v Bratislave, kde skončila tretia. S priebehom kurzu sme boli spokojní, bolo to prijemne nenásilne zopakovanie si učiva, ktoré najmä pomohlo pri testovaní Monitor 9, kde Natálka dosiahla 100 % zo slovenského jazyka aj matematiky."

Kristína, deviatačka:
Veľmi sa mi páčilo ako sme sa vždy na začiatku hodiny najskôr 5 minút porozprávali a potom sme začali pracovať. Veľmi mi to pomohlo sa aj viac sústrediť a začať doučovanie s lepšou náladou. Ja som bola spokojná presne tak ako to bolo. Veľmi sa mi to páčilo a veľa som si zopakovala a aj sa niečo nové naučila.

Pani Lucia (mama Alexandra):
"Alexandra je prijata na Obchodnu akademiu, Racianska ul, BA. Pohovory spravila velmi dobre – matematiku na 90% a slovencinu na 80%. Cize za nas opakovane len pozitivne hodnotenie na Vasu pracu. Dcera na vyucovanie chodila velmi rada a to je tiez dolezite, kedze kurz trval naozaj dlho a bol intenzivny. Nemuseli sme ju nutit, nehadali sme sa kvoli freedu .
Dakujem Vam za pomoc pri priprave na pohovory, Vasu pracu hodnotim ako komplexne dobre pripravenu, aj lektorske obsadenie, aj obsah uciva, testy a domace ulohy s rieseniami su super pre kontrolu (opakovane sme sa k nim doma vo dinalnej priprave vracali), prostredie vyborne. Urcite Vas budem odporucat aj inym rodicom."

Rudolf, deviatak:
Veľa vecí mi tu vysvetlili lepšie ako v škole. Veľmi pekne vám ďakujem za pripravu avšetko bolo super,nič by som nemenil. 

Lea, deviatačka:
Ďakujem Vám veľmi za všetky hodiny. Z každej som si odniesla čo najviac vedomostí. Veľmi sa mi páčilo vysvetľovanie a prístup lektorov - ako sme mali všetko dopodrobna vysvetlené a vždy keď sme niečomu nerozumeli (kľudne aj zo školy) tak nám všetko ochotne vysvetlili. 

Pani Mária (mama Agátky):
"Agátke sa podarilo napísať monitor nad 90% (MAT = 96,7% a SJL = 100%), a tak sa dostala na svoju preferovanú školu: Gymnázium Matky Alexie v Bratislave.
Kurz veľmi dopomohol k pokoju (bolo pre nás pohodlnejšie (jednoduchšie), že ste prípravu viedli Vy – systematicky, pravidelne). Ja môžem povedať, že som ju nemusela nútiť (pripomínať jej), že má “hodinu”, to znamená, že sa s lektormi cítila dobre a motivovane. Myslím, že sa aj ozvala konkrétnym vyučujúcim, ako dopadla. 🙂 Ďakujeme, Vaša práca má zmysel." 

Tomáš, deviatak:
Na hodinách sa mi páčilo, že lektori to fakt vedeli dobre vysvetliť, spolupracovali s nami a že to proste nebolo ako v škole.

Pani Katarína (mama Danielky):
„Boli sme veľmi spokojní s priebehom kurzu. Osobnú účasť v tomto “koronačase” nahradili on-line hodiny, čo bolo výborné, plynulé a bezchybné. Príprava je základom úspešného zvládnutia a tej sa našej dcére z vašej strany dostalo na viac ako 100%. Úprimná vďaka patrí lektorkám za osobný prístup. Naša Daniela spravila prijímacie testy na všetkých školy kam sa prihlásila.“

Mária, deviatačka:
Skvelý prístup, žiadne stresy alebo záťaž na študentov, rozumné a hlavne pochopiteľné vysvetľovanie. Zvládla som T9 nad 90% aj hlavne s pomocou Freedu. Veľmi mi bol sympatický prístup a všetko, konečne som nestresovala aj keď som bola vyvolaná z niečoho čo mi aj možno nevyšlo.

Pani Alexandra (mama Lenky):
"Lenka bola prijatá na na všetky štyri školy, na ktoré si dala prihlášku. To že sme aj druhý rok, po neúspešnom prvom snažení dostať sa na bilingválne štúdium z ôsmeho ročníka, vybrali znovu Vašu školu, hovorí o spokojnosti. Lenka chodila veľmi rada na prípravný kurz z matematiky aj zo slovenčiny. Výrazne jej stúplo sebavedomie, čo sa týka týchto predmetov, objasnili sa jej veci, ktoré neboli jasné počas vyučovania. Začala si viac veriť v matematike aj v slovenčine. Čo sa odzrkadlilo aj vo výborných známkach v poslednom ročníku ZŠ. Systém jej vyhovoval, s lektormi bola spokojná, dokonca dobrovoľne doma opakovala preberané učivo, nakoľko mala dojem, že je pre ňu skutočne prínosom. Ďakujeme za dobre zorganizované kurzy a ja ako rodič veľmi pekne ďakujem za skvelú komunikáciu s Vami či už pri koordinácii kurzu alebo zasielaní materiálov, keď Lenka nemohla na vyučovanie."

Lilian, deviatačka:
Matematiku moc nemusím, ale páčilo sa mi ze hodiny boli trošičku voľnejšie a vždy nám bolo všetko vysvetlené. Hodiny mi veľmi pomohli a som rada, že som mohla mať takú milú lektorku. 

Pani Barbora (mama Kristíny):
"V monitore dosiahla v Matematike 90 percent, a v Slovenskom jazyku tiež 90 percent. Pred monitorom robila prijímačky na bilingválne gymnázium na Tilgnerovej ulici, kde bola prijatá. Potom prišli výsledky z monitora, teda bola prijatá bez prijímačiek aj na gymnázium všeobecné Metodovu, aj na OA Račianska. Čo sa týka práce Vášho vzdelávacieho centra, môžem zodpovedne potvrdiť, že bez Vás by to bolo omnoho ťažšie. Matematika Kristínke neuveriteľne dodala istoty, pomohlo jej to aj na bežnom vyučovaní v škole, a otázky na Monitore ju nezaskočili, mala istotuPán učiteľ na Matematike bol veľmi ochotný, veľmi ho to bavilo a Kristínka mala veľmi dobrú spätnú väzbu a nikdy neprišla znechutená že nerozumie. Bola iba znechutená že je toho tak veľa ) Váš kurz má dobrú organizáciu, máte vychytané nedostatky, práca tam odsýpa a ste naozaj schopní za krátku dobu zvýšiť množstvo vedomostí, ktoré deti musia dostať do hlavy, resp. zopakovať si čo si už aj nepamätajú. Kika vedela o čo jej ide, pán lektor z Matematiky ju v tom veľmi podporil za čo som mu veľmi vďačná.
Neľutujeme, ďakujeme Vám, v budúcnosti ak to bude potrebné, rozhodne zvolíme Vás, ste profesionáli na svojom mieste a robíte si svoju prácu kvalitne so zaujatím a nadšením."

Karolína, deviatačka:
Chcela by som len poďakovať za dopodrobna vysvetlenie učiva a že sa nám lektor venoval a snažil sa nám vyvetlit niečo aj desiatimi spôsobmi, hlavne, aby sme to pochopili a za skvelú, príjemnú a kamarátsku atmosféru na hodinach.

Pani Zuzana (mama Zuzky):
"Rada by som sa touto cestou podakovala za hodiny individualne venovane dcere Zuzke. S manzelom sme doslova s uzasom pozorovali ako sa Zuzka posuva a dobieha jednotlive ucivo. Nielen ze sa jej zlepsili vysledky v skole, ale aj monitor T9 napisala vyborne. Zlepsenie z 56% (test Comparo) na 85% je skvely vysledok 🙂 Dakujem lektorkam Bei a Miske za trpezlivost, priatelsky pristup a odovzdane vedomosti. Zuzka si ich velmi oblubila a na hodiny sa vzdy tesila. Celkovo jej to dodalo sebaistotu a zobralo stres.
Este by som sa rada pochvalila 🙂 Zuzku prijali na obe skoly, takze este raz dakujem 🙂 velmi sa tomu tesime. Vzdelavacie centrum Freedu vsetkym odporucam. Prajem vela spokojnych klientov."