Email

Doučovanie na prijímačky na bilingválne gymnázium

Doučovanie na prijímačky na bilingválne gymnázium

doucovanie-na-prijimacky-P2
kurz_skupin_jk840x400
kurz_skupin_biling
ucebna_Petrzalka1
freedu_lektorka2
previous arrow
next arrow
doucovanie-na-prijimacky-P2
kurz_skupin_jk840x400
kurz_skupin_biling
ucebna_Petrzalka1
freedu_lektorka2
previous arrow
next arrow

Doučovanie na prijímačky organizujeme už vyše 17 rokov. Vďaka nášmu prepracovanému systému sa na vybranú školu dostane 8 z 10 našich detí. Vysokú úspešnosť prijatia sme si udržali aj v minulom školskom roku 21/22. Deti naše kurzy bavia a v škole sa viditeľne zlepšujú.
Konkrétne hodnotenia od rodičov si prečítajte nižšie.

Pre ôsmakov a ôsmačky organizujeme kurzy prípravy na prijímačky z predmetov:

- matematika a všeobecné študijné predpoklady (VŠP)
- slovenčina a jazykové schopnosti (JS)
- angličtina
– Prihlášku na angličtinu nájdete TU

Čo obsahujú testy zo všeobecných študijných predpokladov a jazykových schopností si prečítajte v našom článku.


Kurzy prebiehajú v časových kombináciách:

2x týždenne – pondelok a streda, alebo utorok a štvrtok 
1x týždenne – piatky, alebo soboty (týždňové striedanie predmetov - prvé stretnutie sú 2 hodiny matematiky, ďalší piatok/sobotu sú 2 hodinny slovenčiny, atď.).

Väčšina rodičov a detí má záujem o kurz z oboch predmetov. Ak máte záujem o kurz iba z jedného predmetu, takéto kurzy otvárame ONLINE 1x týždenne v časoch 18:00 – 20:00. Konkrétne dni nájdete v prihláške pre ONLINE kurz.

Stredný kurz

240 € / 24 hodín / 1 predmet

Začiatok: JANUÁR 2023
Koniec: pred prijímačkami
Trvanie: 4 mesiace

Cena na hodinu: 10 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy VŠP a JS z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 2x
4. priebežné slovné hodnotenia
5. + neobmedzený prístup na www.examino.sk
6. + prejdenie učív po tematických celkoch

* prihlášku pre kurzy 1x týždenne so začiatkom v JANUÁRI 2023 nájdete v ružovom okne "malý kurz".

Termíny a pobočky

Malý kurz

132 € / 12 hodín / 1 predmet

Začiatok: JANUÁR / MAREC 2023
Koniec: pred prijímačkami
Trvanie: 1,5 mesiaca

Cena na hodinu: 11 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy VŠP a JS z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 1x
4. priebežné slovné hodnotenia

Termíny a pobočky

Intenzívny kurz 
počas jarných prázdnin

165 € / 15 hodín / VŠP a JS

Termín: 20.2. - 24.2. 2023
Dni: pondelok - piatok 
Čas: každý deň 10:00 - 13:00 (3x 60 min.)
Trvanie: 1 týždeň

1. naše špeciálne, prepracované osnovy pre príjimačky zo Všeobecných štúdijných predpokladov a Jazykových schopností
2. testy VŠP a JS z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek priamo od tvorcov prijímačiek
4. slovné hodnotenie

Termíny a pobočky

* V predmetoch matematika a slovenský jazyk je vždy zahrnuté učivo potrebné na testy z VŠP a JS. 

Ukážkové testy

Testy sme pripravili pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať na akej úrovni sú aktuálne so svojimi vedomosťami

Test z matematiky

Test zo slovenčiny

 

Rozmýšlate kam na strednú školu? Pozrite si príručku škôl v Bratislavskom kraji. Odporúčame aj užitočnú aplikáciu na stiahnutie do mobilu Stredna, kde nájdete šikovné info o všetkých stredných školách na Slovensku.

Referencie od rodičov

Pani Zuzana (mama Viktora):
"V prvom rade sa chcem poďakovať lektorkám zo všetkých 3 doučovaných predmetov, syn si chválil ich milý prístup, možnosť opýtať sa aj na inú tému, ktorú brali v škole a tam tomu celkom nerozumel, vždy ochotne všetko dovysvetľovali. Keďže sme zvolili dlhšie kurzy, bolo učivo rozložené, nie nahustené, učil sa priebežne a určite aj vďaka tomu má dobrý prospech po celý rok v škole. Na vašich kurzoch oceňujem to, že na hodinách dostali materiály – teóriu/cvičenia, ku ktorým sa vedel vrátiť. Preberáte s nimi okruh otázok, ktoré bývajú na prijímačkách a teda viac menej ich nič nezaskočí.
 
Pani Katarína (mama Denisa):
"Denisa prijali na bilingválne gymnázium Česká. Čo sa týka Vášho kurzu, môžem hodnotiť len pozitívne. Bez Vášho kurzu by Denisa neprijali ani na odvolanie, dopadol by určite horšie. On je trošku tvrdší oriešok v tom, že mal naozaj veľké medzery v Slovenskom jazyku, ktoré aj vďaka Vášmu kurzu a najmä lektorke Dárii celkom dobre dobehol. Pomáhali nám hlavne spätné väzby od lektorov. Vaše kurzy môžem len odporučiť. Naozaj dobrá práca a veľké Ďakujem." 
 
Pani Lea (mama Natálie):
"Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať, Natálka bola prijatá na odvolanie na obe gymnazia kam sa hlasila (Tomasikova aj Bajkalska). S priebehom kurzu sme boli veľmi spokojní, využili sme aj domáce úlohy na precvičovanie ako aj tip na prihlásenie do systému examino, kde sme si robili testy." 
 
Pani Olívia (mama Braňa):
„Celkovo považujem doučovanie ako rodič za vysoko efektívne, ONLINE formu za perfektne zvládnutú, prístup doučujúcich za vynikajúci.“ 
 
Pani Andrea (mama Lucky):
„Ja aj dcéra Lucia sme nadmieru spokojné po všetkých stránkachLucia sa zlepšila aj v škole. Výučba prebehla bez akýchkoľvek obmedzení aj online. Chcem vyzdvihnúť komunikáciu a organizáciu. Naše požiadavky a dotazy boli vždy rýchlo a k našej spokojnosti vyriešené. Ďakujeme všetkým a rozhodne Freedu budeme odporúčať.“ 
 
Pani Miriam (mama Dominika):
"Dobry den, zo vsetkych stran len spokojnost. Aj syn dokonca :)) “Zive” doucovanie aj online bolo velmi fajn a verim, ze pomohlo. Viktor sa dostal na Cesku na prvy pokus a oni mali dokonca aj online prijimacky z MAT, SJ a AJ, co bolo super, lebo to vnimam, ako ferovy pristup. Este raz dakujeme za pomoc, vas profi pristup a keby boli nejake trapenia na gympli, urcite sa na vas obratime. Rovnako vas aj odporucam dalsim znamym." mama Viktora "Čo sa týka Dominika, urobil nám veľkú radosť. Monitor 9 vzládol perfektne, Matematika 100 %, Slovenský jazyk 90 %. Tým pádom ho zobrali na GJH v Bratislave bez prijímačiek. Následne robil prijímačky na 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská a tam bol opäť úspešný a prijímačky spravil a túto školu si aj vybral pre ďalšie štúdium. Veľmi pekne sa vám chcem poďakovať za váš profesionálny prístup. Strach rodiča, či to jeho dieťa zvládne je naozaj veľký. My sme to zaživali prvý krát a aj s vašou pomocou, vašim prístupom, ústretovosťou, profesionalitou a v neposlednom rade aj s vašim úsmevom sa nám tento strach podarilo prekonať. Veľká vďaka vám za to!! Prajeme vám veľa spokojných študentov a úspechov nielen v profesionálnom ale aj v súkromnom živote. Keďže máme ešte jedného syna, nelúčime sa s vami a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu."