Email

Doučovanie na prijímačky na bilingválne gymnázium

Doučovanie na prijímačky na bilingválne gymnázium

doucovanie-na-prijimacky-P2
kurz_skupin_jk840x400
kurz_skupin_biling
ucebna_Petrzalka1
freedu_lektorka2
previous arrow
next arrow
doucovanie-na-prijimacky-P2
kurz_skupin_jk840x400
kurz_skupin_biling
ucebna_Petrzalka1
freedu_lektorka2
previous arrow
next arrow

Doučovanie na prijímačky organizujeme už vyše 18 rokov, v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti. Freedu kurzy sú zamerané na preopakovanie a posilnenie učív potrebných na prijímačky. Naše skúsené lektorky a lektori pomáhajú deťom pripraviť sa na testy zo Všeobecných štúdijných predpokladov (VŠP) a Všeobecných jazykových schopností (VJS).

Deti, ktoré navštevujú naše kurzy, sa nielen učia, ale aj bavia. Naša metóda výučby je interaktívna a zábavná, čo podporuje aktívnu účasť detí a ich motiváciu. Vďaka našej podpore a individuálnemu prístupu sa deťom darí dosiahnuť výrazné zlepšenie v školePrečítajte si aj spätné väzby od rodičov a od detí nižšie. 

Pre ôsmakov a ôsmačky organizujeme kurzy prípravy na prijímačky:

- všeobecné študijné predpoklady (VŠP) a matematika
- všeobecné jazykové schopnosti (VJS) a slovenčina
- angličtina – Prihlášku na angličtinu nájdete TU

Čo obsahujú testy zo všeobecných študijných predpokladov a jazykových schopností si prečítajte v našom článku

Kurzy prebiehajú v časových kombináciách:

2x týždenne – pondelok a streda, alebo utorok a štvrtok 
1x týždenne – piatky, alebo soboty (týždňové striedanie predmetov).

S prípravou na prijímačky vám pomôže aj nová vzdelávacia aplikácia EXAMINO, ktorá vznikla spojením Freedu a EXAM Testing (tvorci prijímacích pohovorov). Super apka Examino je plná testov, cvičných otázok a učív z predmetov matematika, slovenčina aj VŠP a VJS. Vďaka Examino si môžu žiaci a žiačky precvičovať svoje vedomosti vlastným tempom. Vyskúšajte EXAMINO!

Veľký kurz 
384 € | 48 hodín | 1 predmet

Začiatok: OKTÓBER 2024
Intenzita: 2x týždenne / 2 hod. 
Dni: pondelok a streda, alebo utorok a štvrtok
Trvanie: 7 mesiacov

Cena na hodinu: 8 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy VŠP a VJS z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 3x
4. priebežné slovné hodnotenia
5. + neobmedzený prístup na www.examino.sk
6. + podrobné prebratie učív v tematických celkoch
7. + individuálna pomoc s príkladmi a cvičeniami
8. + preopakovanie učív
 
Termíny pre pobočky a online

Stredný kurz 
240 € | 24 hodín | 1 predmet

Začiatok: OKTÓBER 2024
Intenzita: 1x týždenne / 2 hod.
Dni: piatok, alebo sobota
Trvanie: 7 mesiacov

Cena na hodinu: 10 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy VŠP a VJS z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 2x
4. priebežné slovné hodnotenia
5. + neobmedzený prístup na www.examino.sk
6. + prejdenie učív po tematických celkoch

Termíny pre pobočky a online

Kurz VŠP a VJS
264 € | 24 hodín | 1 hod. týždenne

Začiatok: OKTÓBER 2024
Intenzita: 1x týždenne / 1 hod. (60 min.)
Trvanie: 7 mesiacov

Cena na hodinu: 11 € / 60 min.

Kurz VŠP a VJS (Všeobecné štúdijné predpoklady a Všeobecné jazykové schopnosti) obsahuje: 
1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy VŠP a VJS z konkrétnych škôl
3. simulácie prijímačiek - 2x
4. priebežné slovné hodnotenia

Termíny pre pobočky a online

* V predmetoch matematika a slovenský jazyk je vždy zahrnuté učivo potrebné na testy z VŠP a VJS. 

Ukážkové testy

Testy sme pripravili pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať na akej úrovni sú aktuálne so svojimi vedomosťami

Test z matematiky       Test zo Všeobecných študijných predpokladov

Test zo slovenčiny       Test zo Všeobecných jazykových schopností

 

Rozmýšľate kam na strednú školu? Pozrite si príručku škôl v Bratislavskom kraji. Odporúčame aj užitočnú aplikáciu na stiahnutie do mobilu Stredna, kde nájdete šikovné info o všetkých stredných školách na Slovensku.

Referencie od rodičov a detí

Ondrej, ôsmak:
Po tomto doučku sa cítim viac motivovaný urobiť prijímačky. Ďakujem vám za všetky veci, ktoré ste nás naučili. Veľmi sami páčil spôsob výučby.
  
Pani Andrea (mama Lucky):
„Ja aj dcéra Lucia sme nadmieru spokojné po všetkých stránkachLucia sa zlepšila aj v škole. Výučba prebehla bez akýchkoľvek obmedzení aj online. Chcem vyzdvihnúť komunikáciu a organizáciu. Naše požiadavky a dotazy boli vždy rýchlo a k našej spokojnosti vyriešené. Ďakujeme všetkým a rozhodne Freedu budeme odporúčať.“
 
Filip, ôsmak:
Veľmi sa mi páčilo, že bolo vidieť, že pani učiteľku matematika naozaj baví a na jej hodiny som chodil veľmi rád. Taktiež vedela výborne vysvetľovať (podľa mňa aj lepšie ako naše učiteľky v škole). Naozaj výborná učiteľka.
 
Pani Katarína (mama Denisa):
"Denisa prijali na bilingválne gymnázium Česká. Čo sa týka Vášho kurzu, môžem hodnotiť len pozitívne. Bez Vášho kurzu by Denisa neprijali ani na odvolanie, dopadol by určite horšie. On je trošku tvrdší oriešok v tom, že mal naozaj veľké medzery v Slovenskom jazyku, ktoré aj vďaka Vášmu kurzu a najmä lektorke Dárii celkom dobre dobehol. Pomáhali nám hlavne spätné väzby od lektorov. Vaše kurzy môžem len odporučiť. Naozaj dobrá práca a veľké Ďakujem."
 
Magdaléna, ôsmačka:
Matematika mi ide oveľa lepšie a príde mi aj zaujímavejšia ako predtým, Na hodinách som sa nikdy nenudila a zakaždým som sa zlepšila a niečo nové sa naučila, nikam sme sa neponahľali a mala som čas všetkemu pochopiť. 
 
Pani Lea (mama Natálie):
"Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať, Natálka bola prijatá na odvolanie na obe gymnazia kam sa hlasila (Tomasikova aj Bajkalska). S priebehom kurzu sme boli veľmi spokojní, využili sme aj domáce úlohy na precvičovanie ako aj tip na prihlásenie do systému examino, kde sme si robili testy." 
 
Eva, ôsmačka:
Hodiny sa mi všeobecne páčili nemala som problém s ničím. Páčilo sa mi, že sme sa najprv vždy uviedli do tej témy, povedali sme si o tom viac a až potom sme pokračovali. Lektori dokázali všetko primerane a jednoducho vysvetliť. Ich výklady neboli chaotické, ale systematické.
 
Pani Zuzana (mama Viktora):
"V prvom rade sa chcem poďakovať lektorkám zo všetkých 3 doučovaných predmetov, syn si chválil ich milý prístup, možnosť opýtať sa aj na inú tému, ktorú brali v škole a tam tomu celkom nerozumel, vždy ochotne všetko dovysvetľovali. Keďže sme zvolili dlhšie kurzy, bolo učivo rozložené, nie nahustené, učil sa priebežne a určite aj vďaka tomu má dobrý prospech po celý rok v škole. Na vašich kurzoch oceňujem to, že na hodinách dostali materiály – teóriu/cvičenia, ku ktorým sa vedel vrátiť. Preberáte s nimi okruh otázok, ktoré bývajú na prijímačkách a teda viac menej ich nič nezaskočí.
 
 Ľubomír, ôsmak:
Učivo bolo odučene spôsobom že som všetkému pochopil, tiež sa mi páčilo že sme si ku koncu prechádzali aj testy z iných škôl takže som mal predstavu o tom ako budú prijímačky vyzerať.
 
Pani Olívia (mama Braňa):
„Celkovo považujem doučovanie ako rodič za vysoko efektívne, ONLINE formu za perfektne zvládnutú, prístup doučujúcich za vynikajúci.“ 
 
Marica, ôsmačka:
Najviac sa mi páčilo, že úlohy, ktoré boli pre viacerých ťažké nám lektorka vždy dôkladne a primeranou rýchlosťou vysvetlila, pretože týmto spôsobom mal každý šancu danej úlohe aj porozumieť.
 
Pani Miriam (mama Dominika):
"Dobry den, zo vsetkych stran len spokojnost. Aj syn dokonca :)) “Zive” doucovanie aj online bolo velmi fajn a verim, ze pomohlo. Viktor sa dostal na Cesku na prvy pokus a oni mali dokonca aj online prijimacky z MAT, SJ a AJ, co bolo super, lebo to vnimam, ako ferovy pristup. Este raz dakujeme za pomoc, vas profi pristup a keby boli nejake trapenia na gympli, urcite sa na vas obratime. Rovnako vas aj odporucam dalsim znamym." mama Viktora "Čo sa týka Dominika, urobil nám veľkú radosť. Monitor 9 vzládol perfektne, Matematika 100 %, Slovenský jazyk 90 %. Tým pádom ho zobrali na GJH v Bratislave bez prijímačiek. Následne robil prijímačky na 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská a tam bol opäť úspešný a prijímačky spravil a túto školu si aj vybral pre ďalšie štúdium. Veľmi pekne sa vám chcem poďakovať za váš profesionálny prístup. Strach rodiča, či to jeho dieťa zvládne je naozaj veľký. My sme to zaživali prvý krát a aj s vašou pomocou, vašim prístupom, ústretovosťou, profesionalitou a v neposlednom rade aj s vašim úsmevom sa nám tento strach podarilo prekonať. Veľká vďaka vám za to!! Prajeme vám veľa spokojných študentov a úspechov nielen v profesionálnom ale aj v súkromnom živote. Keďže máme ešte jedného syna, nelúčime sa s vami a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu." 
 
Martina, ôsmačka:
ďakujem za to ako ste mi dobre vysvetlili učivo, ktorému som nechápala a vďaka vám som tento rok nedostala ani jednu dvojku na matematike iba samé jednotky 😊 Tiež sa mi páčilo, že sme robili dostatok prijímačkových testov.