Email

Doučovanie na prijímačky na 8-ročné gymnázium

Doučovanie na prijímačky na 8-ročné gymnázium

doucovanie-na-prijimacky-D1
ucebna_Petrzalka4
Freedu_recepcia_Dubravka2
freedu_lektorka
kurz_skupin_deti3
previous arrow
next arrow
doucovanie-na-prijimacky-D1
ucebna_Petrzalka4
Freedu_recepcia_Dubravka2
freedu_lektorka
kurz_skupin_deti3
previous arrow
next arrow

Vo Freedu pripravujeme deti na prijímačky na 8-ročné gymnázium a zároveň s nimi opakujeme učivo celého prvého stupňa a 5. ročníka. Náš kurz je skvelá možnosť, aby sa Vaše dieťa utvrdilo vo vedomostiach, ktoré doteraz v škole získalo. Vďaka individuálnemu prístupu mladých, nadšených lektorov a lektoriek to deti u nás baví. Aj v prípade, že sa nedostanú na vybrané gymnázium, v škole sa viditeľne zlepšujú.
Pozrite si nižšie, čo o nás hovoria rodičia.

Na prijímačky pripravujeme z predmetov matematika a slovenčina. Kurzy prebiehajú v časových kombináciách:

2x týždenne – pondelok a streda, alebo utorok a štvrtok 
1x týždenne – piatky, alebo soboty (týždňové striedanie predmetov - prvé stretnutie sú 2 hodiny matematiky, ďalší piatok/sobotu sú 2 hodinny slovenčiny, atď.).

S prípravou na prijímačky vám pomôže aj nová vzdelávacia aplikácia EXAMINO, ktorá vznikla spojením Freedu a EXAM Testing (tvorci prijímacích pohovorov). Super apka Examino je plná testov, cvičných otázok a učív z predmetov matematika a slovenčina. Vďaka Examino si môžu žiaci a žiačky precvičovať svoje vedomosti vlastným tempom. Vyskúšajte EXAMINO!.

Veľký kurz, nový šk. rok 24/25
352 € | 44 hodín 1 predmet

Začiatok: OKTÓBER 2024
Intenzita: 2x týždenne 
Dni: pondelok a streda, alebo utorok a štvrtok

Trvanie: 7 mesiacov

Cena na hodinu: 8 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 3x
4. priebežné slovné hodnotenia
5. + neobmedzený prístup na www.examino.sk
6. + podrobné prebratie učív v tematických celkoch
7. + individuálna pomoc s príkladmi a cvičeniami
8. + preopakovanie učív
Termíny pre pobočky a online

Stredný kurz, šk.rok 24/25
220 € 22 hodín 1 predmet

Začiatok: OKTÓBER 2024
Intenzita: 1x týždenne
Dni: piatok, alebo sobota

Trvanie: 7 mesiacov

Cena na hodinu: 10 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy z konkrétnych škôl
3. simulácia prijímačiek - 2x
4. priebežné slovné hodnotenia
5. + neobmedzený prístup na www.examino.sk 
6. + prejdenie učív po tematických celkoch

Termíny pre pobočky a online

Ukážkové testy

Testy sme pripravili pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať na akej úrovni sú aktuálne so svojimi vedomosťami

Referencie od rodičov a detí:

Peter, piatak:
Páčilo sa mi, že keď sme niečo vypočítali správne/nesprávne, tak sme sa vždy snažili príklad rozobrať a povedať si ako sme sa dopracovali k výsledku. Všetko bolo super a nič by som nezmenil. Vždy som sa tešil na doučovania. Lektori boli milí a snažili sa všetko vysvetliť, ak som niečo nevedel.

Pani Lucia (mama Mišky):
"Miška spravila prijímačky a vybrala si, že nastúpi na Gymnázium Ladislava Novomeskeho. S kurzami vo Freedu sme boli veľmi spokojní. Mišku bavili a rada tam chodila. Veľmi jej vyhovovala práca v malej skupinke podobne šikovných detí, ktoré mali záujem sa učiť niečo nové, a teda mohli napredovať rýchlym tempom. Prístup lektorov bol takisto skvelý, zaujímavo vysvetľovali učivo a snažili sa zodpovedať akékoľvek otázky. Týmto by sme sa im chceli tiež poďakovať.

Kristína, piatačka:
Páčilo sa mi precvičovanie príkladov, ktoré sme si aj opravovali a vysvetlili tie, ktoré sme nechápali. Lektor bol priateľský a učenie sa nieslo v priateľskom duchu. Na SJ sa mi páčilo ako sme robili pracovné listy, testy a ako nám vysvetľovala učivo. Lektorka bola veľmi milá a usmievavá. Som rada, že som absolvovala hodiny vo Freedu a ďakujem lektorom za ich snahu, trpezlivosť. Verím, že sa mi  vďaka nim podarí urobiť prijímačky. 

Pani Katarína (mama Hanky):
"Hanku prijali na odvolanie na gymnázium Metodova. S priebehom kurzu som bola spokojná, páčila sa mi komunikácia s lektorkami, Hanku prijali na odvolanie na gymnázium Metodova 2. s priebehom kurzu som bola spokojná: páčila sa mi komunikácia s lektorkami, spätné väzby pre dcéru, ktoré boli veľmi podporujúce a motivujúce, páčili sa mi prezentácie zo slovenčiny, spracovanie webstránky – veľmi prehľadné, dostatok materiálov a testov, nahrávanie lekcií, ku ktorým sa dalo vrátiť, keď Hanka vynechala. Ďakujem krásne, robíte svoju prácu veľmi dobre a profesionálne." 

Daniela, piatačka:
Boli to super hodiny, vo viacerých veciach som sa zdokonalila. Lektorka nám vždy všetko dobre vysvetlila.

Lea piatačka:
Na hodinách sa mi veľmi páčilo a vždy som sa na každú tešila, nič by som nemenila všetko bolo super. Lektori boli na mňa vždy milí a cítila som sa tam príjemne

Pani Dana (mama Natálky):
"Natálka spravila skúšky na obidve gymnázia. Na Gymnázium Pankúchová ju prijali. S kurzom sme boli veľmi spokojní, myslím, že bez doučovania by nemala šancu sa na gymnázium dostať. Na kurz chodila rada a podľa jej slov, pochopila veci, ktoré v škole nepochopila. Tiež materiál, ktorý sme mali k dispozícii na precvičovanie na doma bol veľmi dobrý." 

Karolína, piatačka:
Na hodinách sa mi páčilo ako lektori vysvetlovali učivo, uvolňujúca atmosféra a zlepšovanie sa. Tiež, že nám hovorili veci, ktoré sa učia vo vyšších ročníkoch ale sú na prímačkach, kahoot. 

Pani Zuzana (mama Filipa):
„K priebehu kurzu môžem vyjadriť jedine spokojnosť, priebeh bol bezproblémový, všetky lekcie prebiehali na čas. A musím sa aj priznať, že nám tento online systém veľmi vyhovoval, nakoľko sme sa nemuseli presúvať v rámci BA a nestrácali sme zbytočne čas presunmi. Obsah kurzu hodnotím tiež na jednotku. Vzhľadom na to, že výučba v škole v tomto roku bola online, tak konkrétne na našej škole nestihli prebrať všetko potrebné učivo. Myslím si, že keby Filip neabsolvoval toto doučovanie, tak by nemal šancu byť na prijímačky pripravený. Takže z našej strany hodnotíme kurz pozitívne a ďakujeme.“

Zoe, piatačka:
Na hodinách sa mi najviac páčilo, že mi každý lektor/lektorka všetko vysvetlili dostatočne dobre. Mala som tu aj dobrých kamarátov. Ďakujem lekorom za trpezlivosť.

Pani Zuzana (mama Katky):
„Kurz vo Freedu je v tento (veľmi zvláštny!) školský rok veľkou pomocou aj pre mňa ako rodiča. Vaše pani lektorky sú veľmi pedantne a venujú pozornosť každému jednému žiakovi a tak mam dobrý pocit, že učivo má Katka napriek tomu, že nechodí do školy naozaj prebraté. Som veľmi šťastná, že sme sa do Freedu prihlásili.“