Email

Doučovanie na prijímačky z angličtiny na bilingválne gymnázium

Doučovanie na prijímačky z angličtiny na bilingválne gymnázium

freedu-web-82-of-40.jpg
kurz_skupin_jk840x400
kurz_skupin_biling
ucebna_Petrzalka1
freedu_lektorka2
previous arrow
next arrow
freedu-web-82-of-40.jpg
kurz_skupin_jk840x400
kurz_skupin_biling
ucebna_Petrzalka1
freedu_lektorka2
previous arrow
next arrow

Kurz angličtiny je vhodný pre žiakov, ktorí chcú úspešne zvládnuť prijímačky z angličtiny. Na kurze si upevnia kompletnú gramatiku a budú sa venovať témam, ktoré sú nad rámec základnej školskej osnovy. Vďaka individuálnemu prístupu mladých, skúsených lektorov a lektoriek sa deti na kurze dobre bavia a v angličtine sa viditeľne zlepšujú.

Praktické informácie o kurze:
 

- kurzy organizujeme 1x týždenne po 2 hodiny (2x 60 minút) online formou

- naše prepracované osnovy kopírujú kompletné učivo ZŠ z angličtiny a prijímačkových testov

- kurz obsahuje množstvo materiálov, cvičení a testov na upevnenie znalostí.

Veľký kurz
352 € / 44 hodín

Začiatok: OKTÓBER 2024
Kurzy angličtiny prebiehajú iba ONLINE

Intenzita: 1x týždenne / 2 hodiny
Trvanie: 7 mesiacov, do termínu prijímačiek

Cena na hodinu: 8 € / 60 min.

1. naše špeciálne, prepracované osnovy
2. testy z konkrétnych škôl
3. priebežné slovné hodnotenia
4. + podrobné prebratie učív v tematických celkoch
5. + individuálna pomoc s cvičeniami
6. + preopakovanie učív
 

Termíny pre pobočky a online

Rozmýšľate kam na strednú školu? Pozrite si príručku škôl v Bratislavskom kraji. Odporúčame aj užitočnú aplikáciu na stiahnutie do mobilu Stredna, kde nájdete šikovné info o všetkých stredných školách na Slovensku.

Referencie od rodičov a detí

Žiačka Nina:
Príjemná atmosféra, lektorka nás neprestajne chválila a keď nám niečo nešlo vysvetlila nám to a chcela aby sme si to s ňou ešte párkrát prešli na iných príkladoch a ja som to vzápätí hneď pochopila. Lektorke veľmi pekne ďakujem za neustálu podporu, príjemnú atmosféru na hodinách a pomoc ktorú nám dávala ak sme niečo nepochopili.

Pani Petra (mama Šimona):
"Šimon je prijatý na SPŠ Fajnorovú na technické bilingválne lýceum a myslím, že bez Vašej prípravy by to určite nezvládol. Musím pochváliť celú organizáciu, lektorov a hlavne prípravu na testy, na ktoré ich žiaľ základné školy vôbec nevedia pripraviť. Veľmi pekne ďakujem." 

Žiačka Magdaléna:
Ďakujem moc za všetko, nielenže som sa veľa naučila, ale aj som sa cítila dobre na hodinách. Naučila som sa nové slová po anglicky a tiež sa doučila niečo čo som nevedela. Bolo to výborné tak ako to bolo.

Pani Katarína (mama Karolíny):
"Vďaka kurzom, ktoré vo Vašom vzdelávacom centre absolvovala, bola prijatá na štúdium na bilingválne gymnázium Bilíkova, z čoho sa samozrejme veľmi tešíme. S priebehom a celkovou organizáciou kurzov, ktoré dcéra absolvovala sme boli nadmieru spokojní. Karolína si spoluprácu s lektormi pochvalovala, učivo preberané na kurzoch jej pomohlo aj pri bežnom vyučovacom procese, nie len v príprave na prijímacie skúšky. Svojich spolužiakov vlastne predbehla v prebratom učive, ku ktorému dostala určite lepší výklad ako sa jej dostáva v škole. Preto by som všetkým lektorom a celému vzdelávaciemu centru Freedu chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať za všetko čo ste pre Karolínu spravili. Za to, že ste jej dodali dostatok sebavedomia aby viac verila svojim schopnostiam a zužitkovala všetky vedomosti, ktoré vďaka kurzom vo vzdelávacom centre Freedu získala. Na prijímacie pohovory išla s pevným odhodlaním, že je dostatočne pripravená, skúšky zvládne a bude prijatá na vysnívané štúdium. Ďakujem, že ste jej pomohli splniť si tento sen. Vzhľadom na pozitívne skúsenosti s Vašim vzdelávacím centrom ho budeme vrelo odporúčať komukoľvek v našom okolí, kto bude zvažovať využitie podobných služieb a v prípade potreby nebudeme váhať ani my a Vaše služby využijeme opäť." 

Žiačka Bomi:
Rada som chodila na kurz anj, lebo všetci tam boli mili a atmosféra bola veľmi komfortná. Lektorka nás veľmi dobre učila a snažila sa všetko vysvetliť a vždy sa pýtala, že či chápeme všetko a veľmi sa snažila.

Pán Jakub (otec Huga):
"Čo sa nás týka tak Hugo je spokojný, na hodiny sa teší a na rozdiel od iných “povinných” predmetov, ktoré musí absolvovať v škole na angličtinu vôbec nefrfle. Pravda je, že by sa možno mohol viac pripravovať. Za mňa ako rodiča, a to hovorím za oboch rodičov, musím povedať, že sme si na Hugovi všimli, že je v angličtine istejší. Ešte pred rokom mal s angličtiny v škole strach, teraz to zvláda “ľavou zadnou”. Učiť sa stále musí, ale posunul sa o level vyššie a opadol z neho ten zbytočný stres. Takže sa chcem poďakovať lektorke Zuzke aj všetkým vám vo Freedu za váš prístup a schopnosť deti naozaj niečo naučiť. Ďakujem."

Žiak:
Dokázal som si zorganizovať gramatiku a pomohlo mi, že som mohol riešiť skutočné problémy. Lektorka ma veľmi chválila, a tak som mohol nabrať odvahu.

Pani Naďa (mama Emky):
"S vašimi službami sme boli spokojní. Emku síce na vybranú školu neprijali, ale z angličtiny napísala testy na 94%. S kurzom sme boli veľmi spokojní."